KULLANIM KOŞULLARI

  • İnternet sitemizi ziyaret ederek burada belirtilen kullanım koşullarını kabul etmişsayılıyorsun. Site kullanım koşulları değişebilir ve siteyi kullanmaya devam etmen, değiştirilen kuşulları da kabul ettiğin anlamına gelir. Bu nedenle kullanım koşullarını siteye her girişte incelemeni tavsiye ederiz.
  • Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebepler nedeniyle, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan CLANDESTINO TEKSTIL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. (CLANDESTINO) sorumlu değildir. CLANDESTINO, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  • CLANDESTINO bu site ve site uzantısındaki her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
  • Bu site'de yer alan linkler aracılığı ile gidilen sayfalar ve içeriği ile ilgili olarak CLANDESTINO herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bu internet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir dile çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. CLANDESTINO'nun burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
  • Bu kullanım koşullarında belirlenen ve CLANDESTINO tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından site üyelik hesabının gerek CLANDESTINO'yu gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya CLANDESTINO'nun ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde CLANDESTINO, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir.