Clandestino

Ürün İadesi ve Değişim

İade:

Sadece Türkiye içindeki siparişlerde iade kabul edilmektedir.

 

Sitemizden satın almış olduğunuz ürünleri, ürünün size ulaştığı günü takip eden 15 iş günü içerisinde, varsa standart aksesuarları ile birlikte, eksiksiz ve hasarsız olarak tarafımıza iade için gönderebilirsiniz. 


· İade edilecek ürün tarafınıza kesilen satış faturası ile birlikte gönderilmelidir.

 

· Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, Ürün Birim Fiyatı + KDV şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte gönderilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini iade faturası kesilmediği takdirde kabul edememekteyiz.


· İade edeceğiniz ürünü alıcı ödemeli olarak MNG Kargo ile göndermelisiniz. Kargo ücretini biz ödüyoruz.


· Ödemenizi kredi kartı ile yaptıysanız, ürünün bize ulaşmasını takip eden 48 saat içerisinde ilgili bankaya geri ödeme talimatı verilecektir. Geri ödemenin kredi kartı ekstrenize artı bakiye olarak yansıması ise bankanızın uygulamalarına gore 2-3 gün sürebilmektedir.

 

 

İade gönderisi için adresimiz:
Kadimehmet Mah. Kulaksiz Cad. No:5 Beyoglu/Istanbul
Telefon: 0541 4843337 (Pazartesi - Cuma / 10:00 - 19:00) 


Değişim
Online alışveriş sistemimizde değişim, alınan ürünün iadesi ve yeni bir sipariş oluşturulması şeklinde işlemektedir. Değiştirmek istediğiniz ürünün iadesi için lütfen yukarıda belirtilen işlemleri gerçekleştirin ve ardından yeni bir sipariş olusturun. İade etmiş olduğunuz ürünün bedelinden kargo bedeli düşülerek hesabınıza geri ödeme yapılacaktır.

 


Eğer koşullarınız uygunsa değişim işlemini ürünün size ulaşmasını takip eden 15 gün içerisinde İstanbul'daki iki mağazamızdan da yapabilirsiniz. Bunun için once bize iletişim formu üzerinden ya da telefonla ulaşırsanız, istediğiniz renk ve bedenin size yakın olan mağaza stoğunda olduğunu teyit ederiz ve böylece boşuna yorulmamış olursunuz. Stok durumu uygun ise istediğiniz ürünü sizin için ayrırız ve belirttiğiniz gün ve saate kadar elde tutarız. Değişimini yapmak istediğiniz ürünü faturasıyla birlikte mağazaya getirip isterseniz yeni alacağınız renk ve bedenini deneyebilir ve ürünü alabilirsiniz.


İstanbul'da değişim yapabileceğiniz mağazalarımız:
Clandestino Galata
Sahkulu Mah. Galipdede Cad. 24/D Beyoğlu – İstanbul

Tel: 0212 2459730


Clandestino Kadıköy
Caferağa Mah. Sakızgülü Sok. 17/B Kadıköy İstanbul

Tel: 0216 3372193

 

Kullanılmış, yıkanmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Clandestino Bülten'e abone olun

Clandestino Bülten'e üye olarak, indirim ve fırsatlardan anında haberdar olabilirsiniz!
* zorunlu alanlar
Duyuru listesine üye olmak istemiyorum