Clandestino

Gizlilik ve Güvenlik

Sitemize üye olurken bize vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin korunması bizim için en önemli konulardan birisidir. Üyelik formları ile topladığımız bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, yayınlanmaz, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmaz, satılmaz. Kişisel bilgileriniz sadece resmi makamlarca usulüne uygun başvuru yapılması halinde ve yasal zorunluluk olması durumunda resmi makamlara verilebilir.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde, ziyaret ettiğiniz sayfalar, geçirdiğiniz süre gibi kişisel olmayan bilgiler sitemizin kalitesini artırmak amacıyla kullandığımız istatistiksel verilerdir. Bu bilgiler de üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.

 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, hiçbir şekilde kaydedilmemekte, ödemeye yönelik tüm işlemlerin sitemiz ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.  

 

Clandestino Bülten'e abone olun

Clandestino Bülten'e üye olarak, indirim ve fırsatlardan anında haberdar olabilirsiniz!
* zorunlu alanlar
Duyuru listesine üye olmak istemiyorum