Balıkçı Pantolon

Keten, ipek, batik gibi pek çok kumaştan üretilen balıkçı pantolonlar, beli bol yani herkese uyacak şekilde tasarlanmaktadır. Beli kemerli ve geniş bir pantolon olan bu model, eskiden Taylandlı balıkçılar tarafından tercih edilmekteydi. Bu pantolonların tercih edilme sebebi ise rahat ve ıslandığında çabuk kurumalarıydı. Günümüzde ise rahatlık arayan kadın erkek her yaşta insanların pantolon tercihleri arasında yer almaktadır. Siz de web sitemizde yer alan birbirinden farklı renk ve tarza sahip balıkçı pantolon modelleri için sipariş edebilirsiniz.

Balıkçı Pantolon Modelleri Nelerdir?

Günümüz modasından yani dar pantolon modasından sıkılanları için ve farklı tarz arayanları için güzel bir tercih olacak balıkçı pantolon, farklı model ve tarzlarda tasarlanmaktadır. Ayrıca boğucu iş hayatının klasik kıyafetlerinden kurtulmak isteyenler için de uzaklaşmak adına iyi bir alternatif olacaktır. Siz de farklı model ve renklere sahip pantolonlar için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Siz de rahat bir şıklık arıyorsanız farklı renk ve tarza sahip balıkçı pantolon fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Farklı ve Rahat Bir Tarz Yakalamak İsteyenlere

Rahat ve salaş pantolonlara gardıroplarında yer açmak isteyenler için balıkçı pantolonlar iyi bir tercih olacaktır. Bu pantolonları tercih edenler rahatlıklarının yanında bohem bir görünüme kavuşacaklardır. Farklı desenlerle ve renkleriyle modern moda dünyasında da kendisine yer bulan bu pantolonlar, kolay giyilebilir olmaları ve rahatlıklarıyla dikkat çekmektedir. Siz de farklı stile sahip pantolonlar için balıkçı pantolon satın al bölümünden sipariş oluşturabilirsiniz.

Rahatlığını Önemseyen Kadınların Tercihi

Siyah, kahverengi, mor gibi pek çok farklı renk ve modelde tasarlanan bohem pantolonlar, etnik ve modern desenleriyle her kadının tarzına hitap etmektedir. Bu pantolonlar, ayrıca ayarlanabilir bel modelleriyle her bedene hitap etmektedir. Siz de renk renk balıkçı pantolon modelleri için web sitemiz aracılığı ile sipariş oluşturabilirsiniz.

Vücudu Nefes Aldıran Doğal Detaylar

Yaz kış rahatlık arayan kadınların kıyafetlerini tamamlamak için kullanılan balıkçı pantolon, pek çok çeşitte ve modelde tasarlanmaktadır. Özgür bir giyime sahip olurken rahat olmanın da keyfini çıkarmak isteyenler için bu tarz pantolonlar web sitemizde bulunmaktadır. Siz de farklı stile sahip pantolonlar için balıkçı pantolon satın al bölümünden sipariş oluşturabilirsiniz.

Farklı ve Rahat Pantolon Modelleri

Değişen hayat şartları, hız ve hareketliliği bambaşka bir boyuta taşımaktadır. Bohem bir havanın yanında şehrin temposuna ayak uydurmak adına balıkçı pantolonlar, bu tempoya yetişmenizde sizlere yardımcı olacaktır. Ayrıca farklı bir şıklık arayanlar için de güzel bir tercih olacak bu pantolonlar, rahatlık arayan her kadının imdadına yetişecektir. Siz de vücudunuzu özgür bırakacak balıkçı pantolonları web sitemizden sipariş edebilirsiniz. Bunun için balıkçı pantolon satın al bölümünden sipariş oluşturabilirsiniz.

Bohem Bir Tarz İçin Farklı Bir Pantolon

Klasik tarzdan uzaklaşıp bohem bir tarz tercih edenler için güzel bir tercih olan bohem pantolonlar, farklı bir tarz yakalamanız da sizlere en çok yardım edecek pantolonların başında gelmektedir. Siz de vücudunuzu özgür bırakacak balıkçı pantolonları sitemizde yer alan ürünleri inceleyerek seçebilirsiniz. Bunun için ayrıca balıkçı pantolon satın al bölümünden sipariş oluşturabilirsiniz.

Balıkçı Pantolon Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

Bohem tarz denince ilk akla gelen pantolonlardan olan balıkçı pantolonlar, farklı tarzları ile her dönem dikkat çekmektedir. Tabiri caizse rahatlık ve şıklık arayanların vazgeçilmez modelidir. Bu pantolonları boncuk kolyelerle, rahat tişörtlerle ve kazaklarla kombinlediğinizde rahat ve farklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Siz de rahat bir şıklık arıyorsanız farklı renk ve tarza sahip balıkçı pantolon fiyatları için sipariş oluşturabilirsiniz.

 

THAİ BALIKÇI PANTOLONU

Tayland balıkçı pantolonu, herkese uyacak tek bir bedende tasarlanan ve beli oldukça geniş bir pantolondur. Pantolonun bol olan bel kısmı, bele kemerle bağlanır ve arta kalan kısım katlanarak giyilir. Thai Balıkçı pantolonları, kenevir, organik pamuk, bambu, keten, ipek ve batik gibi pek çok kumaş türünden yapılmaktadır. Balıkçı pantolonları, kadın – erkek her iki cinsiyet tarafından da giyilebilen unisex bir giysidir.

Balıkçı Pantolonunun Kısa Tarihi

Balıkçı pantolonların Taylandlı balıkçılar tarafından tercih edilme sebebi, rahat hareket etmelerine olanak sağlamaları ve ıslanınca hızlıca kurumalarıdır. Eskiden Tayland’da alt beden için tasarlanmış (kesilmiş, dikilmiş) kıyafetler giyilmiyordu. 19. Yüzyılın sonlarına kadar Taylandlıların alt beden için tasarlanmış, pantolon, etek gibi giysilerden henüz haberi yoktu. Yüzyıllar boyunca bu halk şal gibi kumaşları alt bedenine dolayarak giymişlerdi. Batı tarzında dikilmiş pantolon tasarımları, 19. Yüzyıl sonlarında Taylandlılara,  Avrupalıların Tayland’daki bir ziyareti sonrasında ulaştı. Thai balıkçı pantolonuyla batının dikiş teknikleri buluştuğu zaman balıkçı pantolon modasının temelleri atılmış oldu.

Modern Thai Balıkçı Pantolonları

100 yıl öncesinin balıkçı pantolonlarıyla modern thai balıkçı pantolonları arasındaki fark, bugün bel kısmına kemer eklenmiş olması ve bel üzerinde katlanmasıdır. İlk pantolonları vücudu saran ve toplayan pantolonlardı.  Thai balıkçı pantolonları her iki cinsiyet tarafından giyilse de kadın model çeşitleri erkeklere oranla daha fazladır. Düşünülenin aksine Tayland’da kadınlar erkeklerden daha çok balıkçı pantolonu giymektedir. Balıkçı pantolonlar Taylandlı erkekler tarafından fazla tercih edilmez. Kadınlar iş yaşamından sosyal yaşamına kadar pek çok etkinlikte bu pantolonları tercih etmektedirler. Taylandlı balıkçılar hala klasik pantolonları tercih ederken, işçiler modern balıkçı pantolon tasarımlarını tercih etmektedirler.

Avrupalı erkekler ise Taylandlı erkeklerin aksine modern thai balıkçı pantolonlarını kadınlardan daha sık kullanmaktadır. Çoğunlukla erkekler yoga veya dövüş sporları için thai balıkçı pantolonlarını tercih ediyorlar. Thai balıkçı pantolon modası günümüzde sosyal hayatta oldukça geniş bir yere sahiptir. Kullanılan kumaş türüne göre sosyal hayatın her anında tercih edilebilir. 

Thai Balıkçı Pantolon Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Balıkçı pantolonları, hareket kabiliyetinizi özgürleştirecek şekilde gevşek ve rahat olarak tasarlanmaktadır. Otururken, yürürken veya yaptığınız her türlü harekette balıkçı pantolonunuz poponuzu çekip sizi rahatsız etmemelidir.

Gerçek bir thai balıkçı pantolonu giymek istiyorsanız, pantolonunuz uzunluk bakımından kapri gibi bir boyda ayak bileklerinin üzerinde kalmalıdır. Tayland’da balıkçı pantolonlar bu şekilde giyilirken, batılılar tarafından tam ayak bileği hizasında uzun olarak tercih edilmektedir. Bizde de thai tarzı pantolonlar tam ayak bileği uzunluğunda tercih edildiğinden tasarımlar genellikle bu şekilde yapılmaktadır. Clandestino olarak biz de tasarımlarımızı sizlerin talepleri doğrultusunda hazırlıyoruz. Bu doğrultuda sitemizde biz de, sizler için birbirinden farklı renk ve desen seçeneğiyle sunduğumuz thai tarzı otantik balıkçı pantolonlarına yer vermekteyiz. Bu tarzda bir pantolon ilk defa edinecek olanlar; “Peki, bu Thai tarzı balıkçı pantolonlarını hangi zamanlarda giyebilirim?” diyorsanız söyleyelim. Zamanında işçiler ve balıkçılar tarafından giyilen balıkçı pantolonlarını, günümüzde artık günlük kombinlerinizde, gece etkinliklerinde, yoga, meditasyon gibi spor faaliyetlerinde, kısacası aklınıza gelebilecek her türlü anda tercih edebilirsiniz. Thai balıkçı pantolonunuzu üzerine bluz, t-shirt, gömlek, büstiyer gibi dilediğiniz bir üst parça giyerek kombinleyebilirsiniz. Böylelikle dilerseniz şık dilerseniz spor tarzı istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Bir balıkçı pantolona sahip olarak hem şık hem rahat olmanın farkını ve kolaylığını anlayabilirsiniz.

Clandestino Thai Balıkçı Pantolon Modelleri ve Fiyatları

Thai balıkçı pantolonları genellikle daha ucuza mal edilmesi açısından polyester kumaştan yapılırlar. Clandestino olarak kaliteyi öncelikli görev edinerek tüm tasarımlarımızı  %100 doğal pamuklu kumaştan hazırlamaktayız. Hiçbir balıkçı pantolonumuz polyester içermez. Bu nedenle Clandestino, terletmeyen hafif ve rahat dokulu, yani sağlıklı bir balıkçı pantolon giymenizi kesinlikle garanti eder. Bunun yanı sıra thai tarzı pantolon kategorisinde model, renk, desen çeşitliliğiyle tam da aradığınız o balıkçı pantolonu bulmanızı kolaylaştırır. Desenli, etnik desenli, otantik veya düz renklere hakim olmak üzere onlarca çeşit thai balıkçı pantolon modelini sitemizde bulabilirsiniz.  Aynı zamanda sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde, online alışveriş seçeneğinin sağladığı indirimli fiyatlarla daha tasarruflu bir alışveriş sizi bekliyor olacak. Etnik esintileri modern çizgilerle tarzınızda buluşturmak için sizi de Clandestino’ya bekliyoruz.

Balıkçı Pantolon

Keten, ipek, batik gibi pek çok kumaştan üretilen balıkçı pantolonlar, beli bol yani herkese uyacak şekilde tasarlanmaktadır. Beli kemerli ve geniş bir pantolon olan bu model, eskiden Taylandlı balıkçılar tarafından tercih edilmekteydi. Bu pantolonların tercih edilme sebebi ise rahat ve ıslandığında çabuk kurumalarıydı. Günümüzde ise rahatlık arayan kadın erkek her yaşta insanların pantolon tercihleri arasında yer almaktadır. Siz de web sitemizde yer alan birbirinden farklı renk ve tarza sahip balıkçı pantolon modelleri için sipariş edebilirsiniz.

Balıkçı Pantolon Modelleri Nelerdir?

Günümüz modasından yani dar pantolon modasından sıkılanları için ve farklı tarz arayanları için güzel bir tercih olacak balıkçı pantolon, farklı model ve tarzlarda tasarlanmaktadır. Ayrıca boğucu iş hayatının klasik kıyafetlerinden kurtulmak isteyenler için de uzaklaşmak adına iyi bir alternatif olacaktır. Siz de farklı model ve renklere sahip pantolonlar için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Siz de rahat bir şıklık arıyorsanız farklı renk ve tarza sahip balıkçı pantolon fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Farklı ve Rahat Bir Tarz Yakalamak İsteyenlere

Rahat ve salaş pantolonlara gardıroplarında yer açmak isteyenler için balıkçı pantolonlar iyi bir tercih olacaktır. Bu pantolonları tercih edenler rahatlıklarının yanında bohem bir görünüme kavuşacaklardır. Farklı desenlerle ve renkleriyle modern moda dünyasında da kendisine yer bulan bu pantolonlar, kolay giyilebilir olmaları ve rahatlıklarıyla dikkat çekmektedir. Siz de farklı stile sahip pantolonlar için balıkçı pantolon satın al bölümünden sipariş oluşturabilirsiniz.

Rahatlığını Önemseyen Kadınların Tercihi

Siyah, kahverengi, mor gibi pek çok farklı renk ve modelde tasarlanan bohem pantolonlar, etnik ve modern desenleriyle her kadının tarzına hitap etmektedir. Bu pantolonlar, ayrıca ayarlanabilir bel modelleriyle her bedene hitap etmektedir. Siz de renk renk balıkçı pantolon modelleri için web sitemiz aracılığı ile sipariş oluşturabilirsiniz.

Vücudu Nefes Aldıran Doğal Detaylar

Yaz kış rahatlık arayan kadınların kıyafetlerini tamamlamak için kullanılan balıkçı pantolon, pek çok çeşitte ve modelde tasarlanmaktadır. Özgür bir giyime sahip olurken rahat olmanın da keyfini çıkarmak isteyenler için bu tarz pantolonlar web sitemizde bulunmaktadır. Siz de farklı stile sahip pantolonlar için balıkçı pantolon satın al bölümünden sipariş oluşturabilirsiniz.

Farklı ve Rahat Pantolon Modelleri

Değişen hayat şartları, hız ve hareketliliği bambaşka bir boyuta taşımaktadır. Bohem bir havanın yanında şehrin temposuna ayak uydurmak adına balıkçı pantolonlar, bu tempoya yetişmenizde sizlere yardımcı olacaktır. Ayrıca farklı bir şıklık arayanlar için de güzel bir tercih olacak bu pantolonlar, rahatlık arayan her kadının imdadına yetişecektir. Siz de vücudunuzu özgür bırakacak balıkçı pantolonları web sitemizden sipariş edebilirsiniz. Bunun için balıkçı pantolon satın al bölümünden sipariş oluşturabilirsiniz.

Bohem Bir Tarz İçin Farklı Bir Pantolon

Klasik tarzdan uzaklaşıp bohem bir tarz tercih edenler için güzel bir tercih olan bohem pantolonlar, farklı bir tarz yakalamanız da sizlere en çok yardım edecek pantolonların başında gelmektedir. Siz de vücudunuzu özgür bırakacak balıkçı pantolonları sitemizde yer alan ürünleri inceleyerek seçebilirsiniz. Bunun için ayrıca balıkçı pantolon satın al bölümünden sipariş oluşturabilirsiniz.

Balıkçı Pantolon Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

Bohem tarz denince ilk akla gelen pantolonlardan olan balıkçı pantolonlar, farklı tarzları ile her dönem dikkat çekmektedir. Tabiri caizse rahatlık ve şıklık arayanların vazgeçilmez modelidir. Bu pantolonları boncuk kolyelerle, rahat tişörtlerle ve kazaklarla kombinlediğinizde rahat ve farklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Siz de rahat bir şıklık arıyorsanız farklı renk ve tarza sahip balıkçı pantolon fiyatları için sipariş oluşturabilirsiniz.

 

THAİ BALIKÇI PANTOLONU

Tayland balıkçı pantolonu, herkese uyacak tek bir bedende tasarlanan ve beli oldukça geniş bir pantolondur. Pantolonun bol olan bel kısmı, bele kemerle bağlanır ve arta kalan kısım katlanarak giyilir. Thai Balıkçı pantolonları, kenevir, organik pamuk, bambu, keten, ipek ve batik gibi pek çok kumaş türünden yapılmaktadır. Balıkçı pantolonları, kadın – erkek her iki cinsiyet tarafından da giyilebilen unisex bir giysidir.

Balıkçı Pantolonunun Kısa Tarihi

Balıkçı pantolonların Taylandlı balıkçılar tarafından tercih edilme sebebi, rahat hareket etmelerine olanak sağlamaları ve ıslanınca hızlıca kurumalarıdır. Eskiden Tayland’da alt beden için tasarlanmış (kesilmiş, dikilmiş) kıyafetler giyilmiyordu. 19. Yüzyılın sonlarına kadar Taylandlıların alt beden için tasarlanmış, pantolon, etek gibi giysilerden henüz haberi yoktu. Yüzyıllar boyunca bu halk şal gibi kumaşları alt bedenine dolayarak giymişlerdi. Batı tarzında dikilmiş pantolon tasarımları, 19. Yüzyıl sonlarında Taylandlılara,  Avrupalıların Tayland’daki bir ziyareti sonrasında ulaştı. Thai balıkçı pantolonuyla batının dikiş teknikleri buluştuğu zaman balıkçı pantolon modasının temelleri atılmış oldu.

Modern Thai Balıkçı Pantolonları

100 yıl öncesinin balıkçı pantolonlarıyla modern thai balıkçı pantolonları arasındaki fark, bugün bel kısmına kemer eklenmiş olması ve bel üzerinde katlanmasıdır. İlk pantolonları vücudu saran ve toplayan pantolonlardı.  Thai balıkçı pantolonları her iki cinsiyet tarafından giyilse de kadın model çeşitleri erkeklere oranla daha fazladır. Düşünülenin aksine Tayland’da kadınlar erkeklerden daha çok balıkçı pantolonu giymektedir. Balıkçı pantolonlar Taylandlı erkekler tarafından fazla tercih edilmez. Kadınlar iş yaşamından sosyal yaşamına kadar pek çok etkinlikte bu pantolonları tercih etmektedirler. Taylandlı balıkçılar hala klasik pantolonları tercih ederken, işçiler modern balıkçı pantolon tasarımlarını tercih etmektedirler.

Avrupalı erkekler ise Taylandlı erkeklerin aksine modern thai balıkçı pantolonlarını kadınlardan daha sık kullanmaktadır. Çoğunlukla erkekler yoga veya dövüş sporları için thai balıkçı pantolonlarını tercih ediyorlar. Thai balıkçı pantolon modası günümüzde sosyal hayatta oldukça geniş bir yere sahiptir. Kullanılan kumaş türüne göre sosyal hayatın her anında tercih edilebilir. 

Thai Balıkçı Pantolon Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Balıkçı pantolonları, hareket kabiliyetinizi özgürleştirecek şekilde gevşek ve rahat olarak tasarlanmaktadır. Otururken, yürürken veya yaptığınız her türlü harekette balıkçı pantolonunuz poponuzu çekip sizi rahatsız etmemelidir.

Gerçek bir thai balıkçı pantolonu giymek istiyorsanız, pantolonunuz uzunluk bakımından kapri gibi bir boyda ayak bileklerinin üzerinde kalmalıdır. Tayland’da balıkçı pantolonlar bu şekilde giyilirken, batılılar tarafından tam ayak bileği hizasında uzun olarak tercih edilmektedir. Bizde de thai tarzı pantolonlar tam ayak bileği uzunluğunda tercih edildiğinden tasarımlar genellikle bu şekilde yapılmaktadır. Clandestino olarak biz de tasarımlarımızı sizlerin talepleri doğrultusunda hazırlıyoruz. Bu doğrultuda sitemizde biz de, sizler için birbirinden farklı renk ve desen seçeneğiyle sunduğumuz thai tarzı otantik balıkçı pantolonlarına yer vermekteyiz. Bu tarzda bir pantolon ilk defa edinecek olanlar; “Peki, bu Thai tarzı balıkçı pantolonlarını hangi zamanlarda giyebilirim?” diyorsanız söyleyelim. Zamanında işçiler ve balıkçılar tarafından giyilen balıkçı pantolonlarını, günümüzde artık günlük kombinlerinizde, gece etkinliklerinde, yoga, meditasyon gibi spor faaliyetlerinde, kısacası aklınıza gelebilecek her türlü anda tercih edebilirsiniz. Thai balıkçı pantolonunuzu üzerine bluz, t-shirt, gömlek, büstiyer gibi dilediğiniz bir üst parça giyerek kombinleyebilirsiniz. Böylelikle dilerseniz şık dilerseniz spor tarzı istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Bir balıkçı pantolona sahip olarak hem şık hem rahat olmanın farkını ve kolaylığını anlayabilirsiniz.

Clandestino Thai Balıkçı Pantolon Modelleri ve Fiyatları

Thai balıkçı pantolonları genellikle daha ucuza mal edilmesi açısından polyester kumaştan yapılırlar. Clandestino olarak kaliteyi öncelikli görev edinerek tüm tasarımlarımızı  %100 doğal pamuklu kumaştan hazırlamaktayız. Hiçbir balıkçı pantolonumuz polyester içermez. Bu nedenle Clandestino, terletmeyen hafif ve rahat dokulu, yani sağlıklı bir balıkçı pantolon giymenizi kesinlikle garanti eder. Bunun yanı sıra thai tarzı pantolon kategorisinde model, renk, desen çeşitliliğiyle tam da aradığınız o balıkçı pantolonu bulmanızı kolaylaştırır. Desenli, etnik desenli, otantik veya düz renklere hakim olmak üzere onlarca çeşit thai balıkçı pantolon modelini sitemizde bulabilirsiniz.  Aynı zamanda sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde, online alışveriş seçeneğinin sağladığı indirimli fiyatlarla daha tasarruflu bir alışveriş sizi bekliyor olacak. Etnik esintileri modern çizgilerle tarzınızda buluşturmak için sizi de Clandestino’ya bekliyoruz.

Clandestino © Tüm hakları saklıdır.