%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ


● Sitemize üye olurken bize vermiş olduğun kişisel bilgilerinin aramızda bir sır olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle bu bilgilerin korunmasına gerçekten önem veriyoruz.

● Üyelik formları ile topladığımız bilgiler kesinlikle üçüncü sahışlarla paylaşılmaz, yayınlanmaz, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmaz, satılmaz. Kişisel bilgilerin sadece resmi makamlarca usulüne uygun başvuru yapılması halinde ve yasal zorunluluk olması durumunda resmi makamlara verilebilir.

● Sitemizi ziyaret ettiğinde sergilediğin kullanıcı davranışları, ulaştığın sayfalar, geçirdiğin süre gibi kişisel olmayan bilgiler sitemizin kalitesini arttırmak amacıyla kullandığımız istatiksel verilerdir. Bu bilgiler de üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.

● Bir üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere yalnızca o üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece o değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve değiştirmesi mümkün değildir.

● Ödeme yaparken kredi kartınla ilgili bilgiler 256bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgilerin sadece banka tarafından görülüp Clandestino tarafından görülmemektedir. Kredi kartı bilgilerin güvenlik nedeniyle Clandestino bünyesinde saklanmaktadır.

SSL(Secure Socket Layer) network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. Ve günümüzdeki tüm tarayıcı programlar (Internet Explorer, Chrome, Firefox vs.) tarafından desteklenmektedir. Tarayıcı programlar SSL bağlantısı gereken durumlarda otomatik olarak işlemlerini yaparlar. SSL, gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

Clandestino © Tüm hakları saklıdır.